kwi 03 2004 DIETA
Komentarze: 3

Zaczynam...

Będę tu zapisywać  codziennie jak przebywa moja dieta. PISZE TO DLA SIEBIE, ŻEBY BYŁO MI ŁATWIEJ! Nie komentujcie moich notek, jesli sie wam nie podobają- nie muszą... ale darujcie sobie pisania jaka to ja jestem "pojebana" itd... mialam juz podobnego bloga i wiem, ze moge sie z podobnymi komentami spotkac. Mam nadzieje ze jednak tacy nieprzyjemni ludzie tu nie zajrzą ;] pozdro ;]

_bulimiczka_ : :
enceall
23 maja 2014, 11:34
Wciągający tekst, przeczytałem z ogromnym zainteresowaniem. Ogólnie ta strona jest bardzo ciekawym przylądkiem w sieci. Czekam na kolejne tak interesujące teksty!
Danka
03 kwietnia 2011, 17:05
Witaj !
Właśnie przeczytałam Twój blog. Może wyda Ci się dziwne to co teraz napiszę, ale chciałabym poprosić Cię o radę. Chodzi o to,że chciałabym schudnąć, może waga 66 kg przy wzroście 167 cm, nie wyda Ci się dziwna, ale ja widząc siebie w lustrze- jestem gruba. Chciałabym żebyś poleciał pewne sposoby na powstrzymanie apetytu, jakie mam wykonywać ćwiczenia, co jeść, ile jeść, kiedy, jeść i jak na razie najważniejsze dla mnie jak mogę spowodować wymiotowanie, są na to jakieś tabletki?
Proszę o radę i pozdrawiam. ^^

P.s na wszelki wypadek podaje Ci swoje GG: 24675982
brunetkowo
03 kwietnia 2004, 11:29
powiem tylko, że bardzo Ci wspołczuje...

Dodaj nowy komentarz